Trwała ondulacja

L Oreal Kerastase

Masz dość fryzury pozbawionej objętości? Marzą ci się bujne loki na stałe? Trwała ondulacja to zabieg stworzony dla kobiet takich jak ty! Z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z usługi trwałej ondulacji, wykonywanej profesjonalnie w naszych salonach fryzjerskich Strefa Fryzur w Krakowie.

Jak głoszą styliści, trwała wraca do łask! Tym razem jednak w pełni bezpiecznym dla zdrowia włosów wydaniu. Zniszczone, przesuszone i łamiące się po zabiegu włosy to już przeszłość. Nowoczesna trwała to zabieg wykorzystujący przyjazne dla struktury włosa środki, zapewniające efekt loków, który utrzymuje się nawet do kilku miesięcy.

W naszym salonie fryzjerskim profesjonalnie wykonujemy trwałą ondulację

W salonach Strefa Fryzur w Krakowie trwałą ondulację wykonują nasi wykwalifikowani i doświadczeni fryzjerzy. W zależności od rodzaju i kondycji włosa dobierają oni rodzaj zabiegu, by uzyskać optymalny skręt loków. W ofercie dostępna jest między innymi trwała klasyczna – zasadowa, lekko zasadowa, neutralna i kwaśna.

Umów już dziś dogodny termin trwałej ondulacji w jednym z naszych salonów. Gwarantujemy miłą atmosferę w trakcie zabiegu, fachowe doradztwo naszych fryzjerów damskich oraz atrakcyjne ceny usług. Trwała ondulacja w Krakowie już od 150 zł!