Fryzjer męski

L Oreal Kerastase

Najmodniejsze cięcie? A może klasyczne strzyżenie? Bez względu na to, czy podążasz za najnowszymi trendami, czy po prostu cenisz ponadczasowy wygląd – w salonach Strefa Fryzur w Krakowie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, by wyglądać i czuć się pięknie jako mężczyzna.

Do skorzystania z oferty naszych salonów w Krakowie zachęcamy wszystkich Panów, którzy oczekują wiele od swojego wyglądu. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni fryzjerzy męscy dołożą wszelkich starań, by każdy klient opuścił nasz salon z wymarzoną fryzurą na głowie i uśmiechem na twarzy.

Oferujemy profesjonalne strzyżenie męskie

W ramach oferty proponujemy panom profesjonalne mycie, strzyżenie i modelowanie włosów już za jedyne 40 zł. Ścięcie na zero? Fantazyjne wzorki? Modna fryzura na bok? W naszym salonie fryzjerskim Panowie mogą liczyć na udaną zmianę wizerunku, zgodną z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami. Każdą fryzurę męską dobieramy również do typu włosów, kształtu twarzy, temperamentu i codziennych obowiązków klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, fachowo im doradzamy w wyborze optymalnych usług fryzjerskich. Jednocześnie dbamy o ich jakość, wykonując strzyżenie męskie wraz z modelowaniem z pomocą wysokiej klasy kosmetyków do pielęgnacji włosów. Zapraszamy do umawiania wizyt w salonach fryzjerskich Strefa Fryzur w Krakowie!