Fryzjer dziecięcy

L Oreal Kerastase

Twoje dziecko płacze podczas każdej wizyty w salonie fryzjerskim? Podczas strzyżenia maluch wierci się, uniemożliwiając pracę fryzjerowi i wpędzając cię przy okazji w stres? Strzyżenie dziecięce to nie lada wyzwanie. Nic dziwnego – naszym pociechom trudno usiedzieć nieruchomo, kiedy przecież rozpiera je energia do życia!

W salonach Strefa Fryzur w Krakowie mamy odpowiednie podejście do naszych najmłodszych klientów. Wykwalifikowana i doświadczona we fryzjerstwie dziecięcym kadra, korzystając ze specjalnego fotelika dla maluchów, profesjonalnie i szybko wykonuje strzyżenie dziecięce – regularne podcięcia i fryzury na specjalne okazje.

Oferujemy profesjonalne usługi fryzjerskie dla dzieci

Dokładamy wszelkich starań, by wizyta w naszych salonach fryzjerskich w Krakowie upłynęła w miłej i bezstresowej atmosferze – zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. To sprawia, że odwiedzające nas dzieci z uśmiechem na twarzy opuszczają salon, chętnie wracając do niego w przyszłości, a rodzice nie muszą się martwić reakcją swojej pociechy na widok nożyczek.

Fryzjer dla dzieci – jedyne 40 zł za strzyżenie! Umów już dziś wizytę w naszym salonie fryzjerskim przyjaznym dzieciom. Zapewniamy ciepłą atmosferę, pełną radości i cierpliwości do najmłodszych klientów.