Fryzjer damski

L Oreal Kerastase

Marzysz o radykalnej zmianie wyglądu? A może planujesz regularne podcięcie włosów? Zapraszamy do naszych salonów fryzjerskich Strefa Fryzur w Krakowie. W ramach usług fryzjerstwa damskiego wykonujemy strzyżenie, podcięcie grzywki oraz strzyżenie z modelowaniem. Już od 90 zł!

Doskonale wiemy, że odpowiednia fryzura może zdziałać cuda – podkreślić rysy twarzy, nadać jej nowy kształt, wydobyć to co najpiękniejsze w urodzie Pań. Dlatego do każdej z naszych klientek podchodzimy w pełni indywidualnie, uważnie słuchając jej życzeń, analizując oczekiwania i dobierając optymalne rozwiązania dla pięknych włosów.

Oferujemy profesjonalne strzyżenie damskie

Nasze fryzury damskie powstają przy użyciu najnowszych technik strzyżenia oraz sprawdzonych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. Dzięki temu uzyskujemy pożądany efekt, dbając jednocześnie o strukturę włosów poddanych zabiegowi fryzjerskiemu w salonie w Krakowie.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni fryzjerzy damscy służą fachowym doradztwem w zakresie wyboru samej fryzury, jak i jej codziennej stylizacji. Wszystko po to, by Panie czuły się pięknie nie tylko w trakcie wizyty w salonie, ale i na co dzień. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Umów się już dziś na strzyżenie damskie w Strefie Fryzur!