Przedłużanie włosów

L Oreal Kerastase

Marzysz o pięknych, długich włosach, ale nie chcesz czekać aż same odrosną? Mamy na to sprawdzony i efektowny sposób – przedłużanie włosów przy pomocy Belmain Hair Extension. Na profesjonalny zabieg przedłużania włosów zapraszamy do naszych salonów w Strefa Fryzur w Krakowie. Czekamy na Państwa w Galerii Krakowskiej i Biurowcu Herbewo!

Przedłużanie włosów metodą Balmain to niezwykle wygodny sposób, który nie wymaga dodatkowej stylizacji, dopinania klipsów czy wykonywania łączeń. Włosy utrzymują się na głowie dzięki żyłce, znajdującej się w specjalnie wydzielonym poprzecznym przedziałku na czubku głowy.

Przedłużamy włosy w bezpieczny i profesjonalny sposób

Atutem metody jest szybka aplikacja i ściągnięcie przedłużenia włosów, przy jednoczesnej trwałości zabiegu. Bezpiecznie przedłużone włosy sprawdzą się idealnie przed ważnym wyjściem lub na sesji zdjęciowej. Zabieg polecamy przede wszystkim Paniom z długimi i ciemnymi włosami.

Przedłużanie włosów dostępne w naszych salonach fryzjerskich wykonują nasi wykwalifikowani i doświadczeni fryzjerzy. Zapewniają oni staranną realizację usługi i jej zadowalający efekt końcowy, który pozwala nawet na kilka tygodni noszenia doczepionych włosów. Dodatkowo, w trosce o nasze klientki gwarantujemy im każdorazowo w pełni indywidualne podejście.

W naszym salonie do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

Umów się już dziś na profesjonalne przedłużanie włosów w Krakowie! Koszt usługi to jedyne 25 zł za pasemko! Masz wątpliwości związane z zabiegiem? Nie wiesz czy przedłużanie sprawdzi się w przypadku twoich włosów? Skontaktuj się z nami – służymy fachowym doradztwem.