Pielęgnacja włosów

L Oreal Kerastase

Twoje włosy wymagają wygładzenia? Przyda im się solidna pielęgnacja? A może potrzebują modelowania? Umów wizytę w jednym z salonów Strefa Fryzur w Krakowie, by oddać się zbawiennym dla włosów rytuałom pielęgnacji włosów Kerastese. Czekamy w studiu w Galerii Krakowskiej i biurowcu Herbewo!

Pielęgnacja Kerastese to szereg rewolucyjnych zabiegów intensywnie pielęgnujących, przygotowanych w trosce o indywidualne potrzeby różnych rodzajów włosów. Dla najlepszego efektu pielęgnacji Kerastese, każdy zabieg poprzedzamy wnikliwą analizą stanu włosów i skóry głowy, by dobrać odpowiednią metodą działania.

Oferujemy wygładzanie, modelowanie, upinanie oraz pielęgnację włosów Keraste

Wśród dostępnych rytuałów naszym klientkom polecamy w szczególności skorzystanie z modelowania, trwałego wygładzenia i upięcia włosów. Każdy zabieg sprawia, że włosy stają się niemal natychmiastowo piękniejsze i zdrowsze. Poprawie wyglądu towarzyszy głębokie uczucie odprężenia i uwolnienia od trosk codzienności. Pielęgnacja Kerastese to zabieg dla ciała i duszy.

Zabiegi pielęgnacji Kerastese w salonach w Krakowie wykonują nasi wykwalifikowani i doświadczeni fryzjerzy. Każdorazowo wybrany zabieg dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Wszystko po to, by odwiedzające nas osoby, opuszczały salony Strefa Fryzur w pełni zadowolone.

Zawsze podchodzimy indywidualnie do klienta

Zabiegi Kerastese to tani sposób na sporą dawkę piękna i relaksu. Ceny – już od 35 zł za zabieg!Umów się już dziś, by spędzić czas w miłej i przyjemnej atmosferze, odpocząć i cieszyć się pięknem zregenerowanych włosów.