Makijaż Kraków

L Oreal Kerastase

Zbliża się dzień twojego ślubu, w którym chcesz wyglądać i czuć się pięknie? Czeka cię inne ważne wydarzenie, wymagające nienagannej prezentacji? A może chcesz wyglądać pięknie bez względu na okazję? W naszych salonach fryzjerskich w Krakowie zadbasz nie tylko o swoje włosy, ale i również o oczy, brwi i usta. Umów się już dziś na makijaż w studiu Strefa Fryzur w Krakowie!

Makijaż ślubny, dostępny w naszej ofercie, to jeden z kluczowych elementów stylizacji każdej Panny Młodej. Powinien nie tylko podkreślać jej urodę, ale i współgrać z całym wizerunkiem – suknią, dodatkami i charakterem. Naszym klientkom polecamy subtelny, a jednocześnie wyrazisty makijaż o dużej trwałości na zmiany temperatury oraz łzy towarzyszące najważniejszemu dniu w życiu.

Profesjonalnie wykonujemy makijaż oczu, ust i brwi

Makijaż wieczorowy oczu, brwi i ust to doskonały sposób by zabłysnąć na ważnym wyjściu. Z myślą o naszych klientkach przygotowujemy najmodniejsze makijaże sylwestrowe, na studniówkę czy połowinki, bankiety, urodziny i każde inne wydarzenie, wymagające specjalnej oprawy. Bazujemy na najnowszych trendach i sprawdzonych kosmetykach.

Wszystkim klientkom, które pragną wyglądać równie dobrze każdego dnia, polecamy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. To w pełni bezpieczny i trwały sposób, pozwalający podkreślić atuty urody, poprawić kształt oraz gęstość brwi i rzęs, wymodelować usta i zaakcentować ich barwę. Makijaż permanentny utrzymuje się nawet od 2 do 4 lat.

W naszym salonie fryzjerskim zawsze podchodzimy indywidualnie do klienta

W naszych salonach fryzjerskich podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdej z naszych klientek. Z uwagą słuchamy oczekiwań odwiedzających nas Pań, dobieramy dla nich najlepsze techniki makijażu i stosujemy wyłącznie wysokiej klasy kosmetyki. Wszystko po to, by prezentowały się najpiękniej w dniu swojego ślubu, podczas imprez okolicznościowych i na co dzień. Zapraszamy do umawiania przystępnych cenowo makijaży!