Keratynowe prostowanie włosów

L Oreal Kerastase

Marzysz o jednocześnie idealnie prostych i zregenerowanych włosach ? Umów się już dziś na profesjonalny zabieg keratynowego prostowania włosów na stałe. Wykonujemy go w naszych salonach fryzjerskich Strefa Fryzur w Krakowie – w biurowcu Herbewo i Galerii Krakowskiej. Serdecznie zapraszamy!

Nie wiesz czy zabieg keratynowego prostowania włosów jest dla Ciebie? Masz wątpliwości przed jego wykonaniem? Działalność ciepła, wilgotność powietrza, częste farbowanie, a nawet niezdrowa dieta – wszystkie te czynniki sprawiają, że nasze włosy stają się łamliwe, napuszone i matowe. Ich kondycję skutecznie poprawić może keratynowe prostowanie włosów.

Keratynowe prostowanie włosów wspiera ich regenerację i odbudowę

Podczas zabiegu na włosy nakładamy specjalny preparat z keratyną, a następnie prostujemy włosy prostownicą rozgrzaną do bardzo wysokiej temperatury. Dzięki temu w strukturze włosa utrwalona zostaje keratyna, będąca podstawowym elementem budulcowym. Zabieg pozwala więc na odbudowę włosów narażonych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Natychmiast po zabiegu prostowania włosy stają się nie tylko idealnie proste, ale też piękne – lśniące, gładkie i odporne na odkształcenia. Dodatkowo mniej się puszą i plączą oraz są łatwiejsze w codziennej stylizacji. Regeneracja włosów nigdy nie była tak łatwa jak dzięki keratynowemu prostowaniu włosów, dostępnemu już od 350 do 650 zł!

Dbamy, aby klienci opuszczając nasz salon fryzjerski byli zadowoleni

W trosce o zadowolenie naszych klientów, zabieg prostowania i regeneracji włosów nasi wykwalifikowani i doświadczeni fryzjerzy wykonują za pomocą sprawdzonych preparatów z najwyższej półki. Sprawia to, że klienci poddający się zabiegowi opuszczają nasze krakowskie salony fryzjerskie z pięknymi włosami i uśmiechem na twarzy!