Farbowanie włosów

L Oreal Kerastase

Chcesz radykalnie zmienić kolor swoich włosów? A może planujesz koloryzację włosów, by ukryć pierwsze oznaki siwizny? Bez względu na powód – oddaj swoje włosy w dobre ręce specjalistów z salonów fryzjerskich Strefa Fryzur. Jesteśmy do twojej dyspozycji w studiu w Galerii Krakowskiej i biurowcu Herbewo.

Dostępna w naszej ofercie koloryzacja włosów to doskonały sposób na piękne, odświeżone i połyskujące w słońcu włosy. Farbowanie włosów podkreśla dodatkowo kontury twarzy i akcentuje oprawę oczu. W efekcie wyglądamy młodziej i promienniej.

W naszym salonie fryzjerskim wykonujemy profesjonalną koloryzację włosów

W ofercie farbowania włosów w salonach fryzjerskich w Krakowie znaleźć można cieszącą się uznaniem wielu specjalistów koloryzację INOA. Oparta na rewolucyjnej technologii koloryzacja, nie niszczy struktury włosa, zachowuje jego naturalną ochronę lipidową i jest delikatna dla skóry głowy.

INOA polecamy wszystkim klientkom, szukającym skutecznej, a jednocześnie nieinwazyjnej koloryzacji. Gwarantujemy, że po zabiegu kolor długo będzie utrzymywał się na włosach w porównaniu do innych farb. Dodatkowym atutem koloryzacji INOA jest bezwonna i pozbawiona amoniaku formuła farby.

Oferujemy koloryzację włosów INOA

Naszym klientkom zapewniamy szeroki wybór dostępnych kolorów – od ciepłych po zimne, od nasady po same końce, doskonale pokrywających siwe włosy. W palecie kolorów INOA znajdą panie kilkadziesiąt kolorów, które pozwalają na idealne dopasowanie najbardziej pożądanego odcieniu. Umów się już dziś na skuteczną koloryzację włosów, w tym na koloryzację INOA za jedyne 120 zł!! Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę w naszych starannie zaprojektowanych i w pełni wyposażonych salonach.