Dekoloryzacja włosów

L Oreal Kerastase

Znudził ci się dotychczasowy, ciemny kolor włosów? Chcesz wrócić do swojego naturalnego koloru? A może marzysz o lśniącym blondzie? W naszych salonach fryzjerskich Strefa Fryzur w Krakowie spełnimy twoje marzenia! Do dyspozycji naszych klientów jesteśmy w biurowcu Herbewo i Galerii Krakowskiej.

Zabieg dekoloryzacji włosów polega na ściągnięciu wcześniej położonego koloru, poprzez wywabienie z włosów sztucznych pigmentów. Dla najlepszego efektu, najlepiej wykonać go w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim – w dwóch etapach. Pierwszy, polega na nakładaniu na włosy bazy o odcieniu o ton ciemniejszym od koloru wyjściowego. Drugi to kształtowanie ostatecznego koloru, w trakcie którego pigment farby osadza się na poprzednim kolorze.

Wykonujemy skuteczną dekoloryzację włosów, także czarnych

Dekoloryzacja wymaga szczególnej wiedzy w zakresie technik fryzjerskich – wykwalifikowani i doświadczeni fryzjerzy w naszych studiach wiedzą, w jaki sposób nałożyć farbę, by uzyskać doskonale równy odcień na odbarwionych włosach. Dodatkowo, w naszych salonach fryzjerskich w Krakowie korzystamy wyłącznie z najlepszych kosmetyków do włosów od znanych i cenionych na rynku firm. Dzięki temu nasza koloryzacja nie niszczy włosów i zapewnia ich idealny wygląd.

W pełni profesjonalnie wykonujemy skuteczną dekoloryzację włosów, również czarnych. Do potrzeb każdej z naszych klientek podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając metodę ściągnięcia koloru z włosów do kondycji ich włosów. To pozwala nam osiągać zadowalające wyniki zabiegów przeprowadzanych w salonie.

Dbamy o to, aby nie niszczyć włosów

Umów się już dziś na fachową dekoloryzację włosów w konkurencyjnej cenie – już od 200 zł! Dodatkowo, klientkom Strefy Fryzur gwarantujemy miłą i przyjemną obsługę w atmosferze relaksu. Przekonaj się sama, odwiedzając jeden z naszych salonów!