Balejaż

L Oreal Kerastase

Balejaż włosów i klasyczne pasemka są jednymi z najpopularniejszych sposobów na szybkie odświeżenie swojego wyglądu, jak również diametralną zmianę wizerunku. Profesjonalny zabieg koloryzacji, teraz dostępny również w naszych salonach w Krakowie, polega na rozświetleniu wybranych partii włosów w celu zaakcentowania kontrastów lub uwydatnienia kolorów.

Zabieg balejażu pozwala nam podkreślić różnicę między dominującymi kolorami włosów. W efekcie farbowane włosy stają się piękniejsze, a oczy – dodatkowo podkreślone. Wielobarwne refleksy uwydatniają się w świetle. Klasyczne pasemka są natomiast widoczne już na pierwszy rzut oka. Z ich pomocą możliwe jest skuteczne podkreślenie atutów urody lub ukrycie jej mankamentów.

Profesjonalnie wykonujemy balejaż i pasemka na włosach

W naszych salonach fryzjerskich w Krakowie korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych kosmetyków do koloryzacji włosów od znanych producentów. Dzięki nim zapewniamy naszym klientom pożądany i długotrwały efekt zabiegu, przyjazny jednocześnie strukturze farbowanego włosa. Włosy poddane balejażowi oraz z pasemkami nie są zniszczone i nie tracą swojej elastyczności, a zamiast tego stają się bardziej wyraziste i pełne blasku.

Zabieg balejażu i pasemek wykonują w naszych salonach fryzjerskich wykwalifikowani i doświadczeni fryzjerzy damscy i męscy. Znajomość aktualnych trendów we fryzjerstwie pozwala im osiągać najmodniejsze w danym sezonie efekty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów naszych krakowskich salonów fryzjerskich.

Dbamy o to, aby klient opuszczając nasz salon fryzjerski był zadowolony

Koszt balejażu – już od 250 zł, pasemka – od 120 zł! Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia dogodnego terminu wizyty w naszych studiach fryzur w Krakowie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę w miłej atmosferze relaksu.